FEKO - LT - Čištění kanalizací a odvoz odpadních vod Liberec

Nechte likvidaci odpadních vod na nás

Hledáte profesionální služby v oblasti čištění kanalizací? Obraťte se na naši společnost FEKO - LT z Litoměřic. Kromě čištění provádíme také kamerové prohlídky a revize kanalizací. Součástí našich služeb je dále vývoz kalů ze septiků a žump, likvidace odpadních vod, čištění studní nebo přeprava ADR.

  • Londýnská 10/99
  • Liberec - Liberec XI-Růžodol I
  • 460 01
  • mapa

Kontaktní osoby

  • Fakturační adresa
  • Prokopova 148/15, 130 00 Praha 3

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Čištění kanalizací Vývoz septiků a žump

Jsme odborníky na čištění kanalizací

Svou společnost FEKO - LT jsme založili roku 2004 s cílem zajišťovat profesionální čištění kanalizací a nabízet související služby. Za dobu své činnosti jsme se vypracovali na pozici stálice ve svém oboru. Disponujeme špičkovým technickým vybavením, které kompletně splňuje nejpřísnější standardy EU.

Čištění kanalizací provádíme s využitím vysokotlaké techniky, která zvládne i hrubé usazeniny či prorostlé kořeny stromů. Svěřit nám můžete dešťovou, splaškovou, tlakovou i podtlakovou kanalizaci.  

Chcete mít jistotu správného fungování kanalizačního systému? Využijte naši nabídku kamerových prohlídek a revizí. Provádíme také tlakové zkoušky vzduchem. O výsledcích šetření vám na místě zhotovíme protokol.

Připravena je pro vás naše non-stop havarijní služba.

Odpadní voda – odvoz a likvidace

Potřebujete zajistit likvidaci kalů ze septiků a žump či odvoz odpadních vod? Využijte naše služby. Problémem není ani odpadní voda a kaly z jímek, lapačů nebo domácích i průmyslových ČOV. Odpad vyvezeme a poté ekologicky zlikvidujeme za pomoci našich prověřených smluvních partnerů.

Součástí našich služeb je také čištění studní s využitím sacích bagrů.

Hledáte cestu, jak naložit s nebezpečnými odpady? Naše společnost disponuje speciálními vozy s kvalifikovanými posádkami, určenými k přepravě ADR. Zajistíme také veškerou potřebnou administrativu.

Produkty

zobrazit celou nabídku